Urolog

Centrum Medyczne Tartaczna 2

Tartaczna 2/1a, Gdańsk
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
BTB
 Jesteśmy prywatnym centrum medycznym z bazą pacjentów ponad 16 tysięcy. Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin medycyny. Oboje z mężem jesteśmy lekarzami i założyliśmy to centrum z myślą o komforcie zarówno pacjentów jaki i lekarzy. Do dyspozycji Państwa pozostają piękne wnętrza, nowoczesny sprzęt i rodzinna atmosfera. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.tartaczna2.pl. Zapraszamy Państwa do współpracy!

 Zakres obowiązków:
  • zgodny z umową
  • wypełnianie dokumentacji elektronicznej

 Wymagania:
  • specjalizacja z urologii lub lekarz w trakcie specjalizacji
  • profil na Znanym Lekarzu lub możliwość jego założenia

 Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy
  • nowoczesne, przyjazne miejsce pracy
  • pomoc pielęgniarki

Podobne oferty pracy dla Urolog, Gdańsk