Psychiatra

Centrum Medyczne enel-med - Oddział Wadowicka

Wadowicka 3a, Kraków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
UZ, B2B
Opis
Oferujemy naszym pacjentom:
  • 12 gabinetów specjalistycznych, w których przyjmują: internista, pediatra (dzieci zdrowe i dzieci chore), dermatolog, diabetolog, endokrynolog, ginekolog, laryngolog, lekarz medycyny pracy, neurolog i okulista, chirurg.
  •  3 gabinety stomatologiczne, w których przyjmują: stomatolog zachowawczy, chirurg stomatolog, endodonta, implantolog, ortodonta, pedodonta (stomatolog dziecięcy), periodontolog oraz protetyk, i gdzie wykonujemy: cefalometrię, pantomogram oraz RTG stomatologiczne punktowe
  • 2 gabinety pediatryczne w wydzielonej strefie i osobny gabinet zabiegowy dla dzieci
  • badania diagnostyczne, takie jak: echo serca, EKG, Holter EKG i ciśnieniowy oraz spirometria
  • punkt zabiegowy, w którym wykonujemy: iniekcje, krioterapię dermatologiczną, pobranie krwi i szczepienia
  • przychodnię lekarza rodzinnego POZ

  Zakres obowiązków:
  • kompleksowa opieka nad Pacjentem
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

  Wymagania:
  • ukończona specjalizacją lekarską lub po pierwszym roku specjalizacji
  • aktualne prawem do wykonywania zawodu
  • lekarz dla których najważniejszy jest Pacjent oraz jakość świadczonych usług

  Oferujemy:
  • elastyczne warunki i formy zatrudnienia – umowa zlecenie, B2B
  • możliwość ustalenia indywidualnych standardów przyjęcia pacjenta
  • kompleksową organizację pracy w gabinecie
  • wsparcie merytoryczne konsultantów medycznych
  •  pracę w zgranych wyspecjalizowanych zespołach
  • indywidualne szkolenie wdrażające
  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karta multisport etc)