Chirurg plastyczny

MIRAI Clinic

Armii Krajowej 8, Otwock
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
20000zł za miesiąc
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/B2B
Opis
Manager Kliniki Chirurgii Plastycznej - Chirurg/Ordynator

Lokalizacja: Otwock

Renomowana Klinika Ortopedyczna w Otwocku poszukuje doświadczonego chirurga plastycznego, który będzie koordynował tworzenie nowo powstałej jednostki/oddziału - Chirurgii Plastycznej. Poszukujemy kandydata, który posiada zaawansowane umiejętności chirurgiczne oraz doświadczenie managerskie. Mile widziane również bogate doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej.
 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowę zespołu lekarzy specjalistów, zarządzanie codziennymi operacjami kliniki oraz zapewnienie wysokiej jakości usług medycznych w dziedzinie estetyki.

 Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i realny wpływ na działanie nowo powstającego oddziału Chirurgii Plastycznej.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz współpracę z profesjonalnym zespołem.

 Wymagania:
  • Wykształcenie medyczne, preferowane specjalizacje z zakresu dermatologii lub chirurgii plastycznej.
  • Minimum 8-10 lat doświadczenia w pracy jako chirurg plastyczny, preferowane doświadczenie w klinice medycyny estetycznej
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze.
  • Zorientowanie na osiąganie wyników oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku.
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w kontakcie z pacjentami
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

 Główne zadania:
  • Przeprowadzanie konsultacji i ocen pacjentów, omawianie ich celów i oczekiwań
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług medycznych oraz spełnianie standardów bezpieczeństwa i higieny.
  • Wykonywanie różnorodnych zabiegów chirurgii plastycznej, takich jak lifting twarzy, rhinoplastyka, liposukcja, czy augmentacja piersi, implanty, korekta nowa etc.
  • Zarządzanie potencjałem w zespole współpracujących z nami lekarzy
  • Wprowadzanie innowacji i wsparcia dla zespołu lekarzy
  • Zarządzanie personelem Kliniki, w tym rekrutacja, szkolenia i ocena pracowników.