Alergolog dziecięcy

Centrum Medyczne GUSTAV : Ortopedia dzieci i dorosłych | Neurologia dziecięca | Fizjoterapia | Inna specjalistyka dziecięca

Białej Floty 2, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Niepełny wymiar pracy
Typ zatrudnienia
B2B, umowa zlecenie
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się poradnią dziecięcą, świadczącą kompleksowe usługi medyczne w zakresie ortopedii, neurologii, laryngologii, alergologii, dermatologii, chirurgii oraz fizjoterapii. Nasza oferta obejmuje również usługi dla dorosłych z zakresu ortopedii, dermatologii, alergologii i laryngologii.

Znajdujemy się niedaleko szpitala WUM na ul. Żwirki i Wigury (3 przystanki).

W związku z rozwojem naszej poradni, poszukujemy do naszego zespołu alergologa dziecięcego.

  • Zakres obowiązków:
  • Diagnostyka i leczenie schorzeń alergologicznych u dzieci (od noworodków - warunek konieczny do 18 lat)
  • Konsultacje alergologiczne
  • Współpraca z zespołem specjalistów w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom

 Wymagania:
  • Tytuł specjalisty alergologa dziecięcego lub w trakcie specjalizacji
  • Konsultacje również w języku angielskim

 Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się placówce
  • Płatny profil na Znanym Lekarzu