Neurochirurg

Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej QMEDIC REHABILITACJA

Żeromskiego, 2, Dąbrowa Górnicza
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
80% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Kontrakt
Nasz ośrodek oferuję współpracę miedzy specjalistami. Aktualnie współpracujemy wspólnie jako fizjoterapeuci, ortopedzi, radiolog i neurolog. Do kompletu brakuje nam neurochirurga i reumatologa.

Zakres obowiązków:
Konsultacje lekarskie z dziedziny neurochirurgii, omawianie procesu terapii z fizjoterapeutami którzy chętnie zajmą się dalszym leczeniem w naszej placówce.
W ten sposób pacjent zostaje w jednej placówce, jest wymiana informacji między specjalistami co pomaga w lepszym i szybszym leczeniu.

Wymagania:
Współpraca między specjalistami, otwartość na pacjenta i innych specjalistów

Oferujemy:
Uśmiech i miłą atmosferę w pracy :) Wielkość prowizji wynika z tego, że nie zarabiamy na wizytach lekarskich, tylko na prowadzeniu fizjoterapii poleconych nam pacjentów. Część która zostaje dla nas przeznaczona jest na prowadzenie recepcji, reklamy oraz opłatę na portalu znany lekarz.
Pacjentami od strony fizjoterapeutycznej zajmujemy się nowocześnie, profesjonalnie przez co placówka ma bardzo dobrą renomę.
Zachęcamy do kontaktu