Dermatolog

CM Rokitnica

Budowlana 28, Zabrze
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Kontrakt lekarski
Opis
Lekarz Dermatolog

Poszukujemy zaangażowanego lekarza dermatologa lub osoby w trakcie specjalizacji z dermatologii do pracy w naszej placówce w Zabrzu. Jeśli jesteś specjalistą, który chce rozwijać swoją karierę w przyjaznym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Konsultacje dermatologiczne dla pacjentów komercyjnych.
  • Diagnostyka i leczenie schorzeń skóry, włosów i paznokci.
  • Współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom.
Wymagania:

  • Wykształcenie medyczne: dermatolog lub lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii.
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami będzie dodatkowym atutem.
  • Empatia, komunikatywność, pozytywne nastawienie do pacjentów.
  • Znajomość aktualnych standardów medycznych i procedur.
Oferujemy:

  • Nowoczesne wyposażenie gabinetu zapewnione przez placówkę.
  • Pełne wsparcie rejestracji w umawianiu pacjentów na czas wskazany przez lekarza.
  • Elastyczne dni i godziny pracy do ustalenia.
  • Atrakcyjną stawkę do negocjacji, dostosowaną do Twojego doświadczenia (od 50%).
  • Rodzinną atmosferę w placówce oraz pełne wsparcie dla pracujących lekarzy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania zakresu oferowanych usług dermatologicznych.
Lokalizacja: Zabrze

Nasza placówka rozwija swoje usługi i poszukuje lekarza dermatologa, aby zapewnić pacjentom nowe możliwości diagnostyki i leczenia. Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwanie i chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się placówce, wyślij swoje CV  lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Dołącz do naszego zespołu i twórz przyszłość dermatologii razem z nami!