Psychiatra

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

37/47 Dyrekcyjna, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
W zależności od dyspozycyjności
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, umowa B2B
Od momentu naszego założenia w 2003 roku, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii stało się największą prywatną poradnią zdrowia psychicznego na Dolnym Śląsku. Jesteśmy dumni z tego, że nasz zespół to ponad 150 doświadczonych lekarzy i specjalistów, którzy codziennie pracują na rzecz zdrowia psychicznego naszych pacjentów.

Nasza oferta to nie tylko specjalistyczne szkolenia i poradnictwo, ale również badania psychologiczne, które realizujemy z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych. Wierzymy w ciągły rozwój, dlatego nasi eksperci regularnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w publikacjach naukowych.

Rozumiemy, jak ważny jest czas i komfort naszych pacjentów. Dlatego wprowadziliśmy konsultacje online oraz e-rejestrację, co pozwala na szybkie umawianie wizyt bez konieczności oczekiwania w kolejkach. Nasze wnętrza są komfortowe, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i przyjazne dzieciom, co sprawia, że każdy czuje się u nas mile widziany.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, nowoczesne metody leczenia i indywidualne podejście do pacjenta to klucz do naszego sukcesu. Cieszymy się zaufaniem i rekomendacjami naszych pacjentów, co jest dla nas największym wyróżnieniem.

W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii każdy znajdzie wsparcie i profesjonalną pomoc, której potrzebuje. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, aby pomagać.

 Opis stanowiska:
  • prowadzenie konsultacji psychiatrycznych,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

 Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • ukończona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • nastawienie na jakość obsługi pacjenta,
  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:
  • możliwość pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu pacjentów – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę, organizację obsługi pacjenta i wsparcie medyczne,
  • przyjazną atmosferę,
  • elastyczny grafik pracy i formę zatrudnienia, współpraca w ramach wizyt stacjonarnych w centrum medycznym oraz w ramach wizyt online,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia