Dermatolog

Klinika CUEVAS

Plac Tadeusza Kościuszki 32, 99-100 Łęczyca
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Minimum 2 terminy w miesiącu
Typ zatrudnienia
B2B
Zapraszamy do dołączenia do nowoczesnej placówki medycznej zlokalizowanej w samym sercu Polski - w Łęczycy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kliniką, która kładzie szczególny nacisk na wykorzystanie najnowszych technologii medycznych. Pracujemy na zaawansowanych laserach medycznych marki FOTONA oraz nowoczesnych urządzeniach z firmy BTL, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 W naszej klinice wykonujemy szeroki zakres zabiegów medycznych, w tym:
  • Ginekologia / Ginekologia estetyczna
  • Medycyna estetyczna
  • Liposukcja
  • Lipotransfer
  • Blefaroplastyka
  • Laseroterapia
  • Badania USG
  • Kosmetologia HIGH-TECH

 Zakres obowiązków:
  • Obsługa pacjentów na najwyższym poziomie

 Wymagania:
  • Dostępność minimum 2 raz w miesiącu

 Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się klinice z najnowocześniejszym sprzętem medycznym
  • Uczciwe i przejrzyste warunki wynagrodzenia
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy

Zapraszamy do kontaktu i przesyłania aplikacji.