Neurolog

Neuro Postęp

Franciszka Klimczaka 8A, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
30% od wizyty
Wymiar pracy
Na zlecenie
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, B2B
W naszym nowym centrum medycyny regeneracyjnej Neuro Postęp oferujemy kompleksową i zaawansowaną rehabilitację schorzeń neurologicznych i ortopedycznych, fizjoterapię dziecięcą oraz specjalistyczne kursy rehabilitacyjne dla dzieci z różnymi schorzeniami neurologicznymi i zaburzeniami rozwojowymi.

Miejsce pracy Centrum Medycyny Regeneracyjnej Neuro Postęp przy ul. Franciszka Klimczaka 8a, 02-797 w Warszawie.

 Zakres obowiązków:

  • Ocena urazów układu nerwowego
  • Udzielanie porad neurologicznych
  • Współpraca z innymi specjalistami
  • Kwalifikacja i skierowanie pacjentów do dalszego leczenia
  • Uzupełnianie wymaganej dokumentacji

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu (PWZ)
  • Specjalizacja z zakresu neurologii
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zdolność do empatycznego reagowania na potrzeby Pacjentów
  • Dobra organizacja pracy własnej i prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami w różnym wieku

 Oferujemy:
  • Indywidualnie dopasowana forma i warunki współpracy (umowa zlecenie, B2B)
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego
  •  Możliwośc uzyskania dofinansowania do wybranych szkoleń i kursów
  • Elastyczny grafik Pracy

Znajomość języka rosyjskiego mile widziana.