Stomatolog

Simply Dental Clinic - Katowice

Słowackiego 29/1, Katowice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Współpraca na zasadach B2B lub umowa
Gabinet Medicus-Dent powstał w 2003 roku z myślą o wymagających pacjentach. Od 2023 roku funkcjonujemy pod nową nazwą — Simply Dental Clinic. Poszukujemy lekarza stomatologa do pracy w odnowionych gabinetach stomatologicznych placówki przy ul. Słowackiego 29 w Katowicach.

 Zakres obowiązków:
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza-dentysty w Polsce,
  • Doświadczenie zawodowe, umożliwiające w pełni samodzielną pracę,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz wysoka kultura osobista,
  • Rozwinięte umiejętności miękkie, w tym empatia i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z pacjentami,
  • Zaangażowanie i chęć do ciągłego rozwoju zawodowego
  • Do zakresu obowiązków należy przeprowadzanie procedur z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji lub jednej z powyższych dziedzin.

 Wymagania:
  • specjalista
  • bez specjalizacji
  • z doświadczeniem co najmniej 2-letnim

 Oferujemy:
  • Wizytówka ZnanyLekarz
  • Praca w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie
  • Możliwość szybkiego rozwoju
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • możliwa praca na 4 ręce z doświadczonymi asystentkami
  • bardzo dobrze wyposażone gabinety stomatologiczne, osobny gabinet RTG, praca na 4 unity, mikroskop, laser, skanery, sprzęt do wybielania.