Laryngolog

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
30% od wizyty
Wymiar pracy
2-4 godziny w tygodniu
Typ zatrudnienia
B2B (kontrakt badania kliniczne)
Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje lekarzy:

Badania kliniczne - oferta współpracy - Lekarz badacz/lekarz współbadacz/lekarz referral - Poznań, Wrocław, Katowice, Piaseczno, Świecie

 Miejsce pracy: Poznań, Wrocław, Piaseczno, Świecie; POLSKA

OFERTA:

Obecnie poszukujemy lekarzy badaczy/współbadaczy na terenie:

Lekarz badacz/współbadacz:

  • Poznań (Gastroenterolog, Reumatolog, Zakaźnik, Laryngolog)
  • Wrocław (Gastroenterolog, Reumatolog, Dermatolog, Neurolog)
  • Katowice (Reumatolog, Dermatolog, Zakaźnik, Psychiatra)
  • Piaseczno (Gastroenterolog, Dermatolog, Diabetolog)
  • Świecie (Gastroenterolog, Dermatolog, Reumatolog)

Lekarz referral:

  • Poznań (Gastroenterolog, Neurolog, Zakaźnik, Laryngolog)
  • Wrocław (Gastroenterolog, Dermatolog, Neurolog)
  • Katowice (Reumatolog, Geriatra)
  • Piaseczno (Diabetolog)
  • Świecie (Gastroenterolog, Diabetolog)

(Nie wymagamy od lekarza referrala specjalizacji w podanych obszarach)

OCZEKIWANIA:

  • Znajomość GCP (mile widziany aktualny certyfikat GCP ),
  • Na stanowisko badacza specjalizacja i wcześniejsze doświadczenie jako główny badacz,
  • Na stanowisko współbadacza nie wymagamy doświadczenia przy projektach badawczych,
  • Na stanowisku lekarza referrala oczekujemy rekrutacji pacjentów do badań,
  • Dostępność do pracy w Instytucie w zakresie minimum 2-4h na tydzień,
  • Zainteresowanie tematyką badań klinicznych,
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w ośrodku badań klinicznych - 2-4h w tygodniu,
  • Aktywna rekrutacja pacjentów do projektów klinicznych,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wytycznymi protokołu badania klinicznego oraz procedurami operacyjnymi ośrodka,
  • Przeprowadzanie procedur zgodnie z protokołu badań klinicznych oraz zasad ICH GCP,
  • Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

OFERUJEMY:

  • Współpracę ze sponsorem od etapu feasibility do close-out badania,
  • Zawarcie korzystnych umów poprzedzonych analizę prawną i biznesową,
  • Negocjacje budżetu badania w imieniu badacza i ośrodka,
  • Wsparcie ze strony doświadczonych koordynatorów badań,
  • Obecność podczas wizyt monitorujących, audytów, inspekcji,
  • Narzędzia w rekrutacji i utrzymaniu pacjentów w badaniu,
  • Elastyczne terminy,
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
  • Pracę z najnowszymi terapiami, które dopiero pojawiają się na rynku (głównie lekami biologicznymi),
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce,
  • Możliwość realnego wkładu w poszukiwanie nowych leków i terapii, które w przyszłości mogą ratować zdrowie i życie,
  • Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach,
  • Zdobycie unikatowej wiedzy i doświadczenia z dziedziny badań klinicznych,
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji.

BADANIA KLINICZNE - APLIKACJA:

  • Zapraszamy do współpracy w ramach badań klinicznych lekarzy z doświadczeniem w zakresie badań klinicznych oraz takich, którzy chcieliby rozpocząć karierę w badaniach. Zachęcamy do kontaktu również lekarzy referrali kierujących pacjentów do badań klinicznych.
  • Strona internetowa firmy: https://vbidea.pl/
  • Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonej poniżej w zakresie niezbędnym do rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."