Lekarz rodzinny

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

Zachodnia, Kraków
POZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
180zł za godzinę
Wymiar pracy
Pół etatu
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Lekarz Specjalista Medycyny Rodzinnej - Kraków

Miejsce pracy: Kraków; POLSKA

OCZEKIWANIA:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Specjalizacja z zakresu medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych,
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielenia świadczeń medycznych,
  • Znajomość obsługi MS Office i urządzeń biurowych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w Poradni POZ,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Wymiar pracy: pół etatu z możliwością przejścia na cały etat,
  • Czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji,
  • Lokalizacja pracy: Kraków (Ruczaj),
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy,
  • Wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy.

APLIKACJA:

  • Jeśli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca, pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów. Możesz również skontaktować się z Nami telefonicznie.
  • Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonej poniżej w zakresie niezbędnym do rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."