Reumatolog

Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej QMEDIC REHABILITACJA

Żeromskiego, 2, Dąbrowa Górnicza
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
80% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Kontrakt
Nasz ośrodek oferuję współpracę miedzy specjalistami. Aktualnie współpracujemy wspólnie jako fizjoterapeuci, ortopedzi, radiolog i neurolog. Do kompletu brakuje nam reumatologa.
 Zakres obowiązków:
Konsultacje lekarskie z dziedziny reumatologii, omawianie procesu terapii z fizjoterapeutami którzy chętnie zajmą się dalszym leczeniem w naszej placówce.
W ten sposób pacjent zostaje w jednej placówce, jest wymiana informacji między specjalistami co pomaga w lepszym i szybszym leczeniu.
 Wymagania:
Współpraca między specjalistami, otwartość na pacjenta i innych specjalistów

 Oferujemy:
Uśmiech i miłą atmosferę w pracy :) Wysokość prowizja zależna jest od tego, że nie zarabiamy na wizytach lekarskich a na prowadzeniu fizjoterapii poleconym nam pacjentów.
Zajmujemy się nimi nowocześnie, profesjonalnie przez co placówka ma bardzo dobrą renomę.
Zachęcamy do kontaktu