Ortopeda

MediComfort Centrum Leczenia Bólu Gliwice

Wrocławska 10, Gliwice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Niepełny etat
Typ zatrudnienia
B2B/ Zlecenie
Opis

Opis:

MediComfort Centrum Leczenia Bólu to nowoczesna placówka zlokalizowana przy ul. Wrocławskiej 10 w Gliwicach. Nasza działalność ukierunkowana jest na świadczenie wysokiej jakości, prywatnej opieki medycznej w zakresie leczenia bólu stawów oraz kręgosłupa. Jesteśmy kameralnym podmiotem leczniczym, który ukierunkowany jest na ciągły rozwój i poszerzanie oferowanych świadczeń.

Zakres obowiązków:

    Ocena i interpretacja badań pacjenta
    Prowadzenie dokumentacji medycznej
    Przeprowadzanie konsultacji ortopedycznych

 Wymagania:

    Otwartość i komunikatywność
    Pozytywne nastawienie do współpracowników oraz pacjentów
    Dostępność stałych godzin w tygodniu

 Oferujemy:

    Przyjazne, nowoczesne i kameralne środowisko pracy
    Elastyczne dostosowanie się do potrzeb lekarza
    Możliwość dostosowania godzin przyjęć do potrzeb lekarza