Psycholog

Fundacja Niepodzielni

Szamarzewskiego 13/15 lokal 8, 60-514 Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
90zł za wizytę
Wymiar pracy
Dowolny
Typ zatrudnienia
B2B/Działalność nierejestrowana
Opis
Oferta pracy: Psycholog/Psychoterapeuta

Fundacja Niepodzielni poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko Psycholog/Psychoterapeuta.
Jesteśmy Fundacją działającą od 2022 roku na rzecz promowanie zdrowia psychicznego. Naszym celem jest szerzenie dostępności do konsultacji psychologicznych i psychoterapii, a także psychoedukacji oraz zmniejszenie stygmatyzacji w zakresie zdrowia psychicznego.

Lokalizacja:
  • Poznań, możliwość pracy całkowicie zdalnej.

Opis stanowiska:
Do głównych zadań na tym stanowisku należy:
  • Prowadzenie konsultacji psychologicznych lub/i sesji psychoterapeutycznych niskopłatnych i pełnopłatnych.
  • Przeprowadzanie 4 godzin konsultacji tygodniowo w ramach wolontariatu (są to konsultacje niskopłatne za 55 zł, a dochód przeznaczany jest na dalsze działania Fundacji, w tym benefity dla psychologów).
  • Po przeprowadzeniu 12 konsultacji niskopłatnych, możliwość prowadzenia nieograniczonych konsultacji pełnopłatnych.
  • Możliwość udziału w dodatkowych aktywnościach takich jak prowadzenie webinarów, szkoleń, grup wsparcia czy pisanie treści, które są dodatkowo płatne.

Wymagania:
  • Ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia.
  • Mile widziane rozpoczęcie lub ukończenie szkoły psychoterapii.
  • Pierwsze doświadczenia w pracy z pacjentem.
  • Chęć ciągłego rozwoju.
  • Przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
  • Gotowość do częściowej pracy wolontariackiej.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 90 zł za pełnopłatną sesję (koszt sesji dla pacjenta to 135 zł).
  • Superwizję grupową z certyfikowanym superwizorem oraz interwizję koleżeńską z doświadczonymi psycholożkami.
  • Certyfikowane szkolenia oraz możliwość udziału w eventach związanych ze zdrowiem psychicznym.
  • Elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie administracyjne wraz z systemem rezerwacji.
  • Comiesięczne rozliczenie na podstawie faktury i współpracę na zasadach B2B lub poprzez działalność nierejestrowaną.
  • Brak umowy o wyłączności.