Psychoterapeuta

BLIŻEJ SIEBIE Centrum Rozwoju i Psychoterapii

inż. pil. Wigury 7 lok. 27, 90-302 Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Minimum 15 godzin tygodniowo
Typ zatrudnienia
Umowa o współpracy, b2b, Umowa zlecenia
Opis
BLIŻEJ SIEBIE
Centru Rozwoju i Psychoterapii w samym sercu Łodzi
Tworzymy wyjątkowe miejsce w dziedzinie zdrowia psychicznego. W oparciu o atmosferę pełną  życzliwości, dyskrecji i poczucia bezpieczeństwa pomagamy naszym pacjentom w rozwiązywaniu różnych problemów i trudności.
Jesteśmy zespołem ludzi których połączyła wspólna pasja do pomagania innym. Nie chcemy być częścią korporacji gdzie pacjent to tylko numer w systemie. Dzięki kameralnej atmosferze do każdej osoby podchodzimy w indywidualny sposób.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie konsultacji indywidualnych,  psychoterapii indywidualnej
  • Nawiązywanie kontaktu z pacjentem, zapewnianie mu poczucia bezpieczeństwa i komfortu psychicznego podczas prowadzonej sesji
  • Udzielanie wsparcia psychicznego

 Wymagania:
  • Ukończenia studiów wyższych - kierunek Psychologia – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi
  • Szkolenie psychoterapeutyczne - ukończenie minimum 1 roku
  • Umiejętności pracy z pacjentami z doświadczającym kryzysów psychicznych
  • Dobrej organizacji pracy i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Otwartość na rozwój osobisty i doskonalenie własnego warsztatu terapeutycznego
  • Dyspozycyjność minimum 15 godzin tygodniowo

 Oferujemy:
  • Godziny pracy dostosowane do Twoich preferencji
  • Lokalizacja w samym centrum miasta: Wigury 7 - zaledwie 4 minuty pieszo od Centrala
  • Elastyczna forma współpracy
  • W pełni wyposażone gabinety
  • Możliwość promocji profilu terapeuty na portalu Znany Lekarz
  • Wsparcie merytoryczne oraz wymianę doświadczeń terapeutycznych
  • Codziennie coś słodkiego :)
  • Wyjścia integracyjne
  • Superwizja koleżeńska