Psychoterapeuta

Gabinet Zmian

Katowicka 46/1, Chorzów
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
108zł za wizytę
Wymiar pracy
Min 13 h tygodniowo
Typ zatrudnienia
Umowa współpracy
Gabinet prywatny. Posiadamy dwie placówki w Chorzowie i Bytomiu. Jesteśmy doświadczonym zespołem terapeutów różnych modalności zajmującymi się psychoterapią głównie osób dorosłych

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje
  • Diagnoza
  • Kwalifikacja do terapii
  • Psychoterapia ind. lub par

 Wymagania:
  • Ukończony całościowy czteroletni kurs psychoterapii (min. Ukończony drugi rok kursu) w dowolnej modalności
  • Zaangażowanie i gotowość do uczestniczenia w zebraniach zespołu oraz superwizjach i interwizjach
  • Dyspozycyjność min. 13 h w miesiącu

 Oferujemy:
  • Fajny i pomocny zespół doświadczonych terapeutów różnych modalności
  • Ładne i w pełni wyposażone gabinety
  • Obsługę płatności i zapełnienie kalendarza wizyt poprzez płatna reklamę
  • Interwizja oraz superwizję zespołu