Położna/położny

NOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

ul. Bociania 13, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
9000zł za miesiąc
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę / zlecenie
Dołącz do nas! Jesteśmy ośrodkiem leczenia niepłodności z prawie 30-letnią historią. Wspólnie realizujemy wyjątkową misję, jesteśmy zaangażowani w realizację marzeń o rodzicielstwie, wspieramy naszych pacjentów wiedzą i doświadczeniem. Tworzymy zespół wykorzystujący najnowsze technologie i naukowe osiągnięcia medycyny, a efektem naszej wieloletniej pracy, zaangażowania oraz wyrazem jakości świadczonych usług jest prawie 25 000 ciąż uzyskanych w wyniku leczenia niepłodności.

 Zakres obowiązków:
  • położnicza opieka nad pacjentką w trakcie leczenia niepłodności i pacjentką ciężarną po zakończeniu leczenia
  • przekazywanie pacjentom zaleceń dotyczących przygotowania do planowanych zabiegów
  • przygotowanie gabinetu zabiegowego do pracy
  • wykonywanie świadczeń diagnostycznych w zakresie pobierania krwi oraz przyjmowania materiału biologicznego
  • wykonywanie iniekcji oraz szczepień ochronnych dorosłym
  • wykonywanie zapisu EKG u dorosłych
  • pomiary ciśnienia, poziomu cukru we krwi

 Wymagania:
  • wykształcenie licencjat / magister położnictwa
  • minimum 2 lata praktycznego doświadczenia zawodowego
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, empatia i chęć rozwoju
  • doświadczenie w pobieraniu krwi do badań diagnostycznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych wykonywania i interpretacji zapisu EKG u dorosłych

 Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów
  • perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • platformę kafeteryjną
  • doskonałą atmosferę każdego dnia oraz integracyjne spotkania zespołowe