Ginekolog

Toruńskie Specjalistyczne Centrum Medyczne CopernicusMed Sp. z o.o.

Kościuszki 54, 87-100 Toruń
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Godziny pracy do ustalenia
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę / Kontrakt / Umowa zlecenie
Nowo tworzone Toruńskie Specjalistyczne Centrum Medyczne CopernicusMed Sp. z o.o. w Toruniu jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, wykonuje działalność leczniczą w specjalistyczne oraz podstawowe ambulatoryjne świadczenia zdrowotne, polegające na udzielaniu świadczeń zdrowotnych i promocji zdrowia. Planowane rozpoczęcie działalności placówki grudzień 2024 / styczeń 2025

 Do nowo powstającej placówki poszukujemy specjalistów (także w okresie rezydentury) z zakresu:
  • Chirurg ogólny
  • Ortopeda
  • Neurolog
  • Onkolog
  • Pediatra
  • Ginekolog
  • Lekarz naczyniowy
  • Laryngolog
  • Radiolog
  • Kardiolog
  • Urolog
  • Endokrynolog

 Aktualnie poszukujemy - lekarzy, z którymi podejmiemy stałą współpracę na terenie Torunia

Zakres obowiązków:
  • Udzielanie konsultacji medycznych w ramach działalności poradni specjalistycznych
  • Wykonywanie badań z zakresu diagnostyki obrazowej
  • Prowadzenie działalności w zakresie kształtowania postaw i zachowań prozdrowotnych
  • Prewencji i profilaktyki schorzeń podopiecznych oraz analiza i ocena ich stanu zdrowia
  • Sporządzanie dokumentacji medycznej
  • Udzielanie porad lekarskich na odległość - teleporada
  • Wykonywanie drobnych zabiegów, iniekcje
  • Wystawianie zwolnień lekarskich
  • Wypisywanie recept
  • Zlecanie badań diagnostycznych oraz zaopatrzenia w wyroby medyczne ortopedyczne oraz środki pomocnicze

 Wymagania:
  • Tytuł lekarza lub specjalisty lub lekarza w trakcie specjalizacji (wszystkie specjalizacje)
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Znajomość obsługi komputera
  • Orientacja na Pacjenta, Empatia
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy własnej

 Oferujemy:
  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia (% od wizyty / wynagrodzenie stałe na umowę o pracę / umowę zlecenie / kontrakt)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodny grafik dostosowany do potrzeb
  • Darmowy parking bezpośrednio przy przychodni
  • W pełni wyposażone nowe gabinety: komputer, drukarka, oprogramowanie, USG
  • Wsparcie personelu niemedycznego: rejestrację
  • Praca w nowej bardzo dobrze wyposażonej przychodni
  • Napoje oraz świeże owoce

 Dodatkowo o nowo powstającym miejscu:
  • Położenie przy szpitalu miejskim w Toruniu
  • Wejście bezpośrednio z ulicy
  • Naprzeciwko przychodni nasz lekarz
  • Tuż obok wejścia do szpitalnych poradni specjalistycznych
  • Przychodnia zintegrowana ze sklepem medycznym
  • Duża dostępność miejsc parkingowych w okolicy
  • Nowy budynek
  • Przy głównej drodze
  • Bardzo dobra lokalizacja - komunikacja
  • Świetny personel w sklepie medycznym Pro-Medyczny