Gastrolog

Centrum Medyczne Topsmed i Centrum Gastrologiczne Górczyn

Rudnicze 3/1
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Kontrakt, umowa zlecenie
Topsmed Sp. z o.o. Lokalizacja: ul. Albańska 12/1, Poznań Email: cgg.biuro@gmail.com Tel.: 663 111 428

Opis stanowiska: Topsmed Sp. z o.o., wiodąca placówka medyczna specjalizująca się w gastroenterologii, poszukuje gastrologa do prowadzenia konsultacji oraz wykonywania badań endoskopowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która prowadzi zaawansowane badania endoskopowe i kładzie duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług medycznych.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w wysokości 70% od wizyty.
  • Możliwość pracy w nowoczesnej placówce medycznej z dostępem do zaawansowanego sprzętu diagnostycznego.
  • Nowoczesne sale wybudzeń.
  • Współpracę z doświadczonymi anestezjologami.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Grafik do wyboru.

Dołącz do zespołu Topsmed Sp. z o.o. i wspólnie dbajmy o zdrowie naszych pacjentów!