Psychoterapeuta

New Life Medical

Angielska Grobla 35/45, Gdańsk
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/B2B
W związku z dynamicznym rozwojem naszej kliniki zdrowia psychicznego poszukujemy psychoterapeuty chętnego do współpracy.

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych
  • Prowadzenie psychoterapii par i rodzin (opcjonalnie)
  • Poradnictwo psychologiczne
Nasze wymagania:
  • tytuł zawodowy lekarza lub tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub magistra po ukończeniu studiów na kierunku psychologii, pedagogiki, resocjalizacji, socjologii
  • zaświadczenie (certyfikat) potwierdzające ukończenie 2 roku czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii

Oferujemy:
  • szeroką promocję współpracownika na naszej stronie internetowej oraz na portalu ZnanyLekarz.pl
  • pozycjonowanie przez doświadczonych specjalistów od spraw reklamy i marketingu
  • pełne grafiki pacjentów
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 50/55% od ceny wizyty
  • współpracę z lekarzem psychiatrą