Radiolog

Szpital Eskulap

Koperkowa 2, Osielsko
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
5000zł za miesiąc
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Kontrakt
 Firma Eskulap należy do pionierów i liderów prywatnej opieki medycznej w regionie. Początki działalności firmy sięgają początku lat 90 XX wieku. Obecnie szpital dysponuje 99 łóżkami w 3 oddziałach – Wieloprofilowym Oddziale Zabiegowym, Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym i Rehabilitacji, Oddziale Intensywnej Terapii. W strukturach placówki znajduje się Centrum Rehabilitacji, Centrum Diagnostyki Obrazowej, Zespół Poradni Specjalistycznych oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe.

 Zakres obowiązków:
  • wykonywanie opisów badań radiologicznych w systemie pracy zdalnej lub stacjonarnie.

 Wymagania:
  • II stopień specjalizacji lub ukończona specjalizacja wg nowego trybu lub ostatnie 2 lata specjalizacji,
  • Umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,
  • Znajomość obsługi komputera,

 Oferujemy:
  • Pracę w firmie, w której realnie pomaga się ludziom,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji – ponad 20 lat na rynku,
  • Procesu wdrożeniowego pod okiem opiekuna oraz wsparcia zespołu przy trudnych sytuacjach,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość korzystania z benefitów pracowniczych ( pakiet medyczny )