Gastrolog

Urmed Medical Center

Ząbkowska 14, 03-735 Warszawa, Polska
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, Działalność gospodarcza B2B
URMED Medical Center to nowoczesna przychodnia medyczna oferująca kompleksową opiekę zdrowotną w wysokim standardzie. Przychodnia znajduje się w dogodnej lokalizacji serca Starej Pragi w Warszawie i posiada szeroką gamę usług medycznych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby pacjentów.
URMED Medical Center specjalizuje się w wielu dziedzinach medycyny, takich jak urologia, dermatologia, ginekologia, kardiologia, neurologia, endokrynologia, gastrologia i wiele innych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści, którzy zapewniają wysoką jakość opieki i indywidualne podejście do pacjenta.
Przychodnia jest dobrze wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i stale aktualizuje swoje metody diagnostyczne i lecznicze. Dzięki temu pacjenci mogą liczyć na precyzyjne diagnozy oraz skuteczne i bezpieczne leczenie.
URMED Medical Center stawia na komfort i wygodę pacjentów, oferując przyjazne i profesjonalne otoczenie. Przychodnia dba o krótkie terminy oczekiwania na wizytę, a personel jest przyjazny i troszczy się o potrzeby pacjenta.
W skrócie, URMED Medical Center to nowoczesna przychodnia medyczna, która zapewnia wysoką jakość opieki zdrowotnej w różnych dziedzinach medycyny. Jej priorytetem jest dobro pacjenta i zapewnienie kompleksowej opieki medycznej.

Zakres obowiązków:

  • Konsultacje pacjentów
  • Kwalifikacja do zabiegów
  • Zabiegi w znieczuleniu miejscowym

Oferujemy:

  • Salę zabiegową z pełnym wyposażeniem
  • Laser CO2
  • Diatermia
  • nowoczesne aparaty USG Samsung
  •  konsultacja co 15-30 minut

Podobne oferty pracy dla Gastrolog, Warszawa