Endokrynolog

Przychodnia Rodzinna Legionowo

Jana III Sobieskiego 49, 05-120 Legionowo, Polska
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia (1 x w tygodniu, raz na 2 tygodnie)
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, Działalność gospodarcza, Kontrakt
Przychodnia Rodzinna Legionowo jest małą, rodzinną placówką, założoną przez lekarza. Mamy 5 gabinetów, w tym jeden do małych zabiegów. Obecnie zatrudniamy 15 lekarzy różnych specjalności w tym: kardiolog, laryngolog, laryngolog dziecięcy, pediatra, diabetolog, internista, urolog, reumatolog, onkolog, specjalista medycyny estetycznej. Przychodnia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt USG Phlips Epiq 5G. Ponadto na wyposażeniu EKG, holter RR i EKG, bieżnia do testów wysiłkowych. Wykonujemy pełen zakres badań laboratoryjnych. Przychodnia otwarta jest od poniedziałku do soboty. Posiadamy bardzo dobrze wykwalifikowaną rejestrację, intuicyjny program medyczny Comarch Optimed. Pacjenci komercyjni i abonamentowi.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie pacjentów według aktualnych standardów wiedzy medycznej

Wymagania:

  • pełne PWZ

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na poziomie 60% od każdej wizyty
  • elastyczne godziny pracy

Minimalne doświadczenie:

  • Specjalista lub w trakcie specjalizacji – od 3. roku specjalizacji

Podobne oferty pracy dla Endokrynolog, Legionowo