Kardiolog

Good Doctor Przychodnia Złotokłos

ul. Świętego Andrzeja Boboli 1A/6 , 05-504 Złotokłos
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny , dopasowany do specjalisty
Typ zatrudnienia
Umowa o świadczenie usług medycznych
Przychodnia GOOD DOCTOR to prywatna przychodnia specjalistyczna zlokalizowana w Złotokłosie przy Ulicy Świętego Andrzeja Boboli 1a/6 pod Piasecznem. Naszą lokalizację cechuje dogodny dojazd z Warszawy, jak i jej okolic. Bliskie sąsiedztwo z trasą S7 i 7. Wejście do naszej placówki jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Przychodnia GOOD DOCTOR to nowopowstała placówka zrzeszająca lekarzy, pielęgniarki oraz personel obsługi pacjenta. Codziennie dokładamy starań, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę zdrowotną w komfortowych oraz bezpiecznych warunkach.

Zakres obowiązków:
  • Udzielanie konsultacji kardiologicznych.
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z pacjentem.

Oferujemy:
  • Możliwość korzystania z aparatu USG, Holterów EKG.
  • Praca w miłym i zaangażowanym zespole.
  • Jasne i przewidywalne godziny pracy.