Pediatra

Mediclever

Szwajcaria, Chur
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
64000zł za miesiąc
Wymiar pracy
Pełen etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę

Renomowana placówka medyczna w Szwajcarii poszukuje doświadczonego lekarza pediatry, gotowego do podjęcia wyjątkowej przygody zawodowej w sercu Europy. Firma oferuje nie tylko fascynującą pracę, ale także konkurencyjne wynagrodzenie oraz doskonałe warunki pracy.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i leczenie chorób u dzieci i dorosłych.
  • Prowadzenie badań profilaktycznych i interpretacja wyników.
  • Współpraca z innymi specjalistami medycznymi.
  • Dokumentacja medyczna i koordynacja opieki nad pacjentami.
  • Utrzymywanie się na bieżąco z nowymi osiągnięciami medycznymi i uczestnictwo w szkoleniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie: Dyplom lekarza, specjalizacje z pediatrii i medycyny wewnętrznej.
  • Licencja: Aktualna licencja lekarska w Polsce.
  • Doświadczenie: Preferowane doświadczenie zawodowe w pediatrii lub medycynie wewnętrznej.
  • Umiejętności: Doskonałe umiejętności komunikacyjne i kliniczne.
  • Wiedza: Aktualna wiedza medyczna, elastyczność i chęć ciągłego doskonalenia się.
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego (lub gotowość do jego nauczenia się)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej klinice w słynnym alpejskim miasteczku.
  • Najnowocześniejsza infrastruktura, sprzęt laboratoryjny i narzędzia oraz wyciszona, wydzielona sala do badań.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalne wsparcie zespołu.
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatkowe benefity.
  • Jasne i przewidywalne godziny pracy.