Psychoterapeuta

Kujawsko-Pomorskie Centrum Wsparcia Psychologicznego

Toruń
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
65% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Zlecenie/B2B
Opis
Psychoterapeuta - Oferta Pracy

Opis placówki:
Nasze Centrum Wsparcia Psychologicznego specjalizuje się w psychologii dzieci i młodzieży, prowadząc działalność w trzech oddziałach. Oferujemy kompleksowe wsparcie psychologiczne i terapeutyczne, współpracując z Narodowym Funduszem Zdrowia. Naszym celem jest poprawa zdrowia psychicznego młodych pacjentów poprzez stosowanie środowiskowego modelu działania.

Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie sesji psychoterapii indywidualnej dla dzieci i młodzieży.
2. Konsultacje z rodzicami/opiekunami.
3. Dokumentowanie przebiegu terapii oraz sporządzanie wymaganej dokumentacji medycznej.

Wymagania:
1. Ukończone studia magisterskie z zakresu psychologii, psychoterapii lub pokrewne.
2. Certyfikat psychoterapeuty lub osoba w trakcie procesu certyfikacji.
3. Minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Oferujemy:
1. Cykliczne specjalistyczne szkolenia.
2. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.
3. Pracę w zespole doświadczonych specjalistów oraz regularną superwizję.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub masz dodatkowe wymagania dotyczące oferty, proszę daj znać!