Psycholog

Kujawsko-Pomorskie Centrum Wsparcia Psychologicznego

Grudziądz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
65% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Zlecenie/B2B
Opis
Psycholog - Oferta Pracy

 Opis placówki:
  • Nasze Centrum Wsparcia Psychologicznego specjalizuje się w psychologii dzieci i młodzieży, prowadząc działalność w trzech oddziałach.
  • Oferujemy kompleksowe wsparcie psychologiczne i terapeutyczne, współpracując z Narodowym Funduszem Zdrowia.
  • Naszym celem jest poprawa zdrowia psychicznego młodych pacjentów poprzez stosowanie środowiskowego modelu działania.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie sesji wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży.
  • Konsultacje z rodzicami/opiekunami.
  • Dokumentowanie przebiegu terapii oraz sporządzanie wymaganej dokumentacji medycznej.

 Wymagania:
  • Ukończone studia magisterskie z zakresu psychologii.
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

 Oferujemy:
  • Cykliczne specjalistyczne szkolenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów oraz regularną superwizję.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub masz dodatkowe wymagania dotyczące oferty, proszę daj znać!