Lekarz rodzinny

OMEGA Medical Clinics

Księdza Zygmunta Trybowskiego 14, Bydgoszcz
POZ
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
180zł za godzinę
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Poszukujemy Lekarza do Poradni POZ – Medycyna Rodzinna / Internista / Pediatra

Centrum Medyczne w Bydgoszczy, rozpoznawalna marka na rynku lokalnym, poszukuje do współpracy lekarza specjalizującego się w medycynie rodzinnej, internie lub pediatrii. Oferujemy możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole, który stawia na jakość świadczonych usług i profesjonalną opiekę nad pacjentami.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie ambulatoryjnej opieki medycznej nad pacjentami w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.
  • Diagnozowanie i leczenie chorób, prowadzenie dokumentacji medycznej.
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki zdrowotnej.

 Wymagania:
  • Wykształcenie medyczne wraz z prawem wykonywania zawodu na terenie Polski.
  • Specjalizacja w dziedzinie medycyny rodzinnej, interny lub pediatrii (lub w trakcie specjalizacji).
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.

 Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb (możliwość pracy w pełnym lub częściowym wymiarze godzin).
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym centrum medycznym.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.