Lekarz bez specjalizacji

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu

ul. Bolesława Chrobrego 31, 58-300 Wałbrzych
POZ
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
150zł za wizytę
Wymiar pracy
Praca dodatkowa
Typ zatrudnienia
Kontrakt B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie
Jesteśmy stabilną firma o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym. Oferujemy dogodne warunki pracy i płacy. Możliwość zatrudnienia w każdej formie. Praca z misją w zgranym zespole, szkolenie stanowiskowe i wsparcie w realizacji zadań na każdym etapie.

 Zakres obowiązków:
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kwalifikowania osób na kandydatów na dawców i dawców krwi lub jej składników na terenie działalności RCKiK w Wałbrzychu: Ekipa wyjazdowa Bolesławiec - Przyszpitalny Punkt Krwiodawstwa al. Tysiąclecia 30.
    lub
    Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kwalifikowania osób na kandydatów na dawców i dawców krwi lub jej składników na terenie działalności RCKiK w Wałbrzychu, w powiatach: lubańskim , bolesławieckim , zgorzeleckim, lwóweckim, wałbrzyskim, kamiennogórskim, jeleniogórskim, świdnickim, dzierżoniowskim, kłodzkim, ząbkowickim.
    Przeprowadzenie badania lekarskiego obejmuje: wywiad lekarski, ocenę informacji zawartych w wypełnionym kwestionariuszu dla dawców krwi
    i potencjalnych dawców komórek krwiotwórczych, badanie przedmiotowe uwzględniające wyniki pomocniczych badań diagnostycznych, pozostałe czynności zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 11 września 2017 r. w sprawie warunków pobierania krwi od kandydatów na dawców krwi i dawców krwi (Dz. U. z 2017r., poz. 1741 z późn.zm.).

 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe medyczne (lekarz) z czynnym prawem wykonywania zawodu, nie wymagamy specjalizacji.

 Oferujemy:
  • Każda forma zatrudnienia. Stawka od 160 zł/h brutto do negocjacji.