Dermatolog

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.

Poniatowskiego 97, Zielonka
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Wymiar pracy
ELastycznie - do ustalenia
Typ zatrudnienia
Elastyczne godziny pracy - dni i godziny do ustalenia
Centrum Multi-Medica w Zielonce k/Warszawy to placówka medyczna z ponad 20. letnim doświadczeniem (POZ, AOS, lekarze specjaliści, stomatologia i ortodoncja, diagnostyka, lecznictwo szpitalne). Lekarze ponad 20 specjalności.
Mamy grono stałych zadowolonych pacjentów i nowych - spoza naszego rejonu.

W związku z dalszym rozwojem naszego centrum medycznego poszukujemy lekarzy kilku specjalności.

 Zakres obowiązków:
# prowadzenie dokumentacji medycznej w zakresie prowadzonych konsultacji
# zapewnienie wysokiego poziomu jakości usług i opieki lekarskiej
# współpraca w niezbędnym zakresie z działem rejestracji
# terminowe ustalanie grafików

 Wymagania:
# lekarz specjalista
# prawo wykonywania zawodu
# pozytywne nastawienie i komunikatywność w codziennej współpracy
# dbałość o wysoką jakość i standardy obsługi pacjenta

 Oferujemy:
współpracę ze stabilnym podmiotem z wieloletnim doświadczeniem
# przyjazne otoczenie i miejsce pracy
# wsparcie rejestracji i zespołu
# partnerskie podejście do współpracy
# bezproblemowe parkowanie pod placówką (duży własny parking dla personelu medycznego)