Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Biuro Ekspertyz Sądowych

Zdalnie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
300zł za wizytę
Wymiar pracy
Zlecenie
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie
Jesteśmy instytucją specjalistyczną działającą w służbie wymiaru sprawiedliwości. Naszym mottem jest dążenie do prawdy we wszystkich aspektach życia. W sytuacjach prawnych jest to szczególnie istotne. W zakresie medycznym nasza misja realizuje się w zakresie błędów medycznych, które dotykają w tak samo odpowiedzialny sposób lekarza, jak i pacjenta. Dlatego tak ważne jest, by stać w tym zakresie po stronie prawdy i w prawy sposób dochodzić praw z poszanowaniem innych oraz wartości, które im przyświecają. Zapraszamy do współpracy wszystkich lekarzy, dla których są to wartości nadrzędne w służbie pacjentowi, jak również w etosie wykonywanego zawodu.

  Zakres obowiązków:
  • analiza przypadków medycznych w zakresie specjalizacji
  • ocena postępowania medycznego na podstawie przedłożonej dokumentacji w zakresie specjalizacji
  • formułowanie wniosków i opinii medycznych w zakresie specjalizacji

  Wymagania:
  • stała praktyka w zakresie specjalizacji
  • analityczna ocena przypadków
  • holistyczne podejście

  Oferujemy:
  • elastyczny zadaniowy czas pracy
  • ciekawe, interdyscyplinarne przypadki
  • rozwój osobisty i pełne wsparcie metodyczne

 Czekamy właśnie na Ciebie! Zapytaj o więcej szczegółów naszej współpracy.