Psycholog

Prywatna Przychodnia Medyczna PRAMED

Wyzwolenia 7, Szczecin
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczne godziny
Typ zatrudnienia
B2B
Opis
Psycholog Transportu

 Pracownia psychologiczna w  Przychodni Medycznej PRAMED poszukuje do współpracy PSYCHOLOGA TRANSPORTU
Oferujemy
  • Warunki współpracy – do uzgodnienia

Obowiązki:
  • Przeprowadzanie badań psychologicznych na systemie OPTIMIS / TEST2DRIVE z zakresu psychologii transportu oraz na potrzeby medycyny pracy
Wymagania:
  • Aktualne uprawnienia psychologa transportu
  • Praktyczne doświadczenie zawodowe

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku! Czekamy na Ciebie!

Przychodnia Medyczna PRAMED
ul. Wyzwolenia 7, Szczecin oraz Wyszyńskiego 42, Szczecin

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.