Endokrynolog

Instytut Piękna Bielenda

ul. Biskupia 4, 31-144 Kraków
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
B2B
SPECJALISTYCZNE GABINETY BIELENDAMED Instytut Piękna Bielenda to gabinet medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii położony w Centrum Krakowa przy ul. Biskupiej 4 w pięknej zabytkowej kamienicy. Gabinety należą do firmy Bielenda Group S.A. właściciela marek: Bielenda, Soraya, Dermika, Tołpa, She Cosmetics, Body Boom, ON
Gabinet wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt i świadczy usługi na wysokim poziomie.

Zakres obowiązków:
  • Udzielanie konsultacji lekarskich
  • Wykonywanie usg

 Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na nowe możliwości i chęć rozwoju

 Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kalendarz znany lekarz
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z Medicover sport, ubezpieczenie TU zdrowie)
  • Pracę w miłej atmosferze