Lekarz rehabilitacji medycznej

VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we Wrocławiu

Lekarska 1, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat/ część etatu
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/ kontrakt
Opis

 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje lekarskie kwalifikujące do przyjęcia na oddział;
  • Przyjmowanie pacjentów na hospitalizację;
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych w trakcie hospitalizacji (codzienne wizyty lekarskie, ocena stanu zdrowia pacjentów, ordynacja leków, zabiegów rehabilitacyjnych, badań diagnostycznych, pilne reagowanie na pogorszenie stanu zdrowia pacjentów);
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami prawnymi i wg standardów szpitala;
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w szpitalu;
  • Pełnienie dyżurów lekarskich;
  • Prowadzenie specjalizacji lekarskich w zakresie rehabilitacji medycznej.

 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z ważnym prawem wykonywania zawodu lekarza;
  • Specjalizacja w dziedzinie: rehabilitacji w chorobach narządu ruchu/rehabilitacji ogólnej/rehabilitacji/rehabilitacji medycznej lub medycyny fizykalnej i balneoklimatologii;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Zdolności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista.

 Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach kontraktu lub umowy o pracę;
  • Warunki finansowe w zależności od doświadczenia i wspólnie stworzonej ścieżki współpracy i rozwoju;
  • Pracę w renomowanej placówce medycznej we Wrocławiu.