Neurolog

Przychodnia Medyczna Pramed sp. z o.o.

Szczecin
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Dopasowany pod Lekarza
Typ zatrudnienia
B2B
Opis
Lekarz Neurolog w Szczecinie
Miejsce pracy: Przychodnia Medyczna PRAMED Szczecin
Forma zatrudnienia: B2B (współpraca na podstawie umowy zlecenie lub kontrakt)

Opis stanowiska:
Zapraszamy do współpracy lekarza neurologa, zarówno w trakcie specjalizacji, jak i już po zakończeniu. Znajdujemy się w dwóch lokalizacjach w centrum miasta. Nasza placówka oferuje elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki czemu możesz swobodnie łączyć obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Pracujemy w nowoczesnych gabinetach zlokalizowanych w centrum Szczecina, co gwarantuje dogodny dojazd oraz komfortowe warunki pracy.
Oferujemy:
  • Elastyczne podejście do Twojego wynagrodzenia i grafiku
  • Nie współpracujemy z NFZ

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku! Czekamy na Ciebie!

Przychodnia Medyczna PRAMED
ul. Wyzwolenia 7, Szczecin oraz Wyszyńskiego 42, Szczecin

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.