Ginekolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie

ul. Kościelna 136, Parczew
Oddział
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
200zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie nawiąże współpracę z lekarzem ze specjalizacją w dziedzinie położnictwa i ginekologii w celu zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych oraz kierowania Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym.

 Zakres obowiązków:
  • pełnienie funkcji koordynatora oddziału
  • zapewnienie udzielania świadczeń zdrowotnych w godzinach normalnej ordynacji oraz w czasie dyżurów medycznych
  • wykonywanie procedur medycznych w szczególności w zakresie ginekologii i położnictwa

 Wymagania:
  • czynne prawo wykonywania zawodu
  • tytuł specjalisty lub specjalizacja II stopnia w dziedzinie położnictwa i ginekologii
  • udokumentowany staż pracy w zawodzie min. 8 lat

 Oferujemy:
  • forma zatrudnienia do ustalenia
  • Warunki zatrudnienia - po ustaleniu szczegółowego zakresu obowiązków.