Lekarz rodzinny

NZPiSOZ Koramed Sp. z o.o.

62-064 Plewiska, ul. Grunwaldzka 571
NZOZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
NZPiSOZ Koramed prowadzi przychodnię w Plewiskach gm. Komorniki od 15 lat.
Współpracujemy z NFZ w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz prowadzimy szereg gabinetów specjalistycznych, również w oparciu o kontrakt z NFZ a także na zasadach komercyjnych.
Zakres obowiązków:
Udzielanie świadczeń pacjentom posiadającym deklarację wyboru do lekarzy w poradni medycyny rodzinnej Koramed oraz pacjentom, którzy takiej deklaracji nie złożyli ale są uprawnieni do świadczeń na podstawie odrębnych przepisów.
Współpraca z innymi lekarzami poradni oraz z zespołem pielęgniarek.
Praca zgodnie z harmonogramem pracy poradni zgodnie z ustaleniami.
Wymagania
Poszukujemy lekarza do poradni medycyny rodzinnej, posiadającego tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej lub odbywającego szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie medycyny rodzinnej, lub posiadającego specjalizację II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej.
Oferujemy
Pracę w dobrze współpracującym zespole lekarzy, pielęgniarek i pracowników wspierających.
Warunki zatrudnienia - po ustaleniu szczegółowego zakresu obowiązków.

Zapraszamy do współpracy!