Internista

Szpital Specjalistyczny w Brzezinach

M. Skłodowskiej Curie 6, 95-060 Brzeziny
Oddział
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
150zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełny etat/dyżury
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/kontrakt
Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych placówek medycznych w regionie łódzkim.

Dysponujemy ponad 180 miejscami dla pacjentów, których leczymy w dziewięciu oddziałach, między innymi: chorób wewnętrznych (z neurologią i kardiologią), chirurgii (ogólnej, onkologicznej, urazowo-ortopedycznej), ginekologiczno-położniczym (z neonatologią) oraz pediatrycznym.

Wykonujemy wszystkie badania diagnostyczne i laboratoryjne, oferując nie tylko leczenie w szpitalu, ale także porady lekarzy specjalistów, pracujących w naszej Wielospecjalistycznej Przychodni Lekarskiej. Posiadamy w naszych strukturach POZ.

W przychodni pacjentów przyjmują lekarze kilkunastu specjalności: chirurdzy, neurolodzy, pulmonolodzy, ortopedzi i traumatolodzy, położnicy i ginekolodzy, reumatolodzy, dermatolodzy i wenerolodzy, okuliści, kardiolodzy, stomatolodzy. Można tu również wykonać wszystkie badania laboratoryjne i diagnostyczne, korzystając także ze sprzętu, którym dysponuje szpital.

 Zakres obowiązków:
  • praca na ranki w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii i Neurologii
  • dyżury w Oddziale j.w.

 Wymagania:
  • posiadanie tytułu specjalisty chorób wewnętrznych
  • mile widziane posiadanie tytułu specjalisty kardiologii
  • mile widziany kurs USG jamy brzusznej

 Oferujemy:
  • praca w godzinach porannych 08:00-15:00 za stawkę 150 zł/h w ramach kontraktu
  • praca w godzinach porannych 08:00-15:00 za stawkę 15 000 zł brutto w przypadku etatu
  • praca na dyżurach: 120 zł/h w przypadku dyżurów podwójnych, 170 zł/h w przypadku dyżurów pojedynczych.