Radiolog

Beauty and Mind Clinic Sp. z o.o.

Brzeska 125, 08-110, Siedlce
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Kilka dni w miesiącu
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, B2B
Beauty & Mind Clinic istnieje już ponad rok mapie Siedlec. Oferujemy  najwyższej jakości usługi z dziedziny medycyny estetycznej, ginekologii, ginekologii estetycznej i szeroko rozumianej laseroterapii, przy użyciu najlepszych dostępnych na światowym rynku urządzeń. Swoje innowacyjne metody kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn.
Aby wykorzystać w pełni możliwości naszych urządzeń poszukujemy do naszego zespołu lekarza radiologa.

 Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie konsultacji z pacjentami,
  • wykonywanie badań z zakresu radiologii,
  • praca na nowoczesnym ultrasonografie,
  • udzielanie porad i wskazówek dotyczących leczenia oraz kierowanie do odpowiednich specjalistów,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • budowanie długotrwałych relacji.

 Wymagania:
  • aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu,
  • profesjonalizm i doświadczenie poparte praktyką zawodową,
  • empatia, życzliwość i nastawienie na potrzeby Pacjenta.

 Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki finansowe,
  • wszelkie narzędzia do wykonywania pracy,
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii,
  • pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się Klinice,
  • elastyczny czas pracy.