Ginekolog

Beauty and Mind Clinic Sp. z o.o.

Brzeska 125, 08-110 Siedlce
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Kilka dni w miesiącu
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, B2B
Beauty & Mind Clinic istnieje już ponad rok mapie Siedlec. Oferujemy  najwyższej jakości usługi z dziedziny medycyny estetycznej, ginekologii, ginekologii estetycznej i szeroko rozumianej laseroterapii, przy użyciu najlepszych dostępnych na światowym rynku urządzeń. Swoje innowacyjne metody kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

 Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie konsultacji oraz ustalanie planów na leczenie,
  • wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii (+ ewentualnie ginekologii estetycznej)
  • praca na medycznym laserze frakcyjnym CO2
  • udzielanie porad i wskazówek dotyczących leczenia
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • budowanie długotrwałych relacji

 Wymagania:
  • aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza
  • profesjonalizm i doświadczenie poparte praktyką zawodową
  • empatia, życzliwość i nastawienie na potrzeby Pacjenta
  • chęć rozwoju, dalszej nauki i poszerzania kompetencji w zakresie ginekologii estetycznej

 Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • wszelkie narzędzia do wykonywania pracy
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się Klinice
  • elastyczny czas pracy