Terapeuta

Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

ul. Wojska polskiego 34, Stargard
AOS
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełen etat, Pół etatu
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju to nowoczesne placówki psychologiczno-psychoterapeutyczne pomagające swoim pacjentom poprawić jakość swojego życia. Do swojego zepołu poszukujemy terapeuty środowiskowego.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja zajęć dla dzieci zgodnie ze wskazaniami zespołu terapeutycznego
  • Wsparcie w procesie terapii indywidualnej dla dzieci i młodzieży
  • Realizacja procesu diagnostycznego w środowisku na podstawie formularza
  • Współpraca z placówkami oświatowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogika specjalna, psychologia)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe (dzieci i młodzież)
  • wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie
  • [opcjonalnie] certyfikat lub szkolenie "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży"

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
  • Kawa / herbata
  • Wynagrodzenie: 65-70zł do negocjacji