Dietetyk

Naturhouse Grudziądz

ul. Toruńska 28/30 Grudziądz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
35% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę (podstawa plus premia)
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą - największa siecią Centrów Dietetycznych w Polsce, liderem w dziedzinie dietetyki. Jeśli cenisz sobie rzetelność, otwartość, przejrzyste warunki zatrudnienia i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla uznanej marki – dołącz do nas!

 Zakres obowiązków:
  • współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy,
  • dobór zaleceń, planów żywieniowych oraz suplementacji do potrzeb klienta,
  • egzekwowanie przekazywanych zaleceń, wspieranie i motywowanie klienta w trakcie kuracji,
  • budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami,
  • aktywne zdobywanie klientów przez kanały komunikacji bezpośredniej i elektronicznej,
  • dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach zewnętrznych i eventach promujących zdrowie,
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych na potrzeby centrali.

 Wymagania:
  • wykształcenie związane z żywieniem i dietetyką (możliwość podjęcia pracy w trakcie studiów),
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie,
  • zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu,
  • przedsiębiorczość,
  • nastawienie na osiąganie celów.

 Mile widziane:
  • znajomość funkcjonowania i obsługi social mediów (Facebook, Instagram, TikTok),
  • doświadczenie w handlu, obsłudze klienta.

 Oferujemy:
  • wygodną formę współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy,
  • satysfakcję z wykonywanej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.