Laryngolog dziecięcy

MedPoint Centrum Medyczne, MedPoint Szpital

Trawowa, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Dowolny
Typ zatrudnienia
Umowa Kontraktowa
Nasze nowoczesne Centrum Medyczne, specjalizuje się w całościowej opiece nad zdrowiem, starając się zapewnić pacjentom fachową i kompleksową opiekę medyczną. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie, komfortowo i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.

W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem chętnie nawiążemy współpracę z lekarzem laryngologiem dziecięcym

 Zakres obowiązków:
  • diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną
  • skrupulatne wypełnianie dokumentacji medycznej
  • realizacja zabiegów będzie dodatkowym atutem

 Wymagania:
  • specjalizacja z laryngologii dziecięcej lub w trakcie specjalizacji
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz empatia w kontaktach z pacjentami
  • dobra organizacja pracy własnej

 Oferujemy:
  • współpraca na podstawie kontraktu
  • najnowocześniejszy sprzęt
  • sala operacyjna do zabiegów 1 dnia
  • profesjonalny zespół pielęgniarek zabiegowych
  • możliwości wprowadzania nowych usług
  • bardzo dużą bazę pacjentów
  • wsparcie techniczne i szkolenie IT
  • pracę w rodzinnej atmosferze