Psycholog

Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

Rynek 21, 46-300 Olesno, Polska
AOS
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełen etat, pół etatu
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju to nowoczesne placówki psychologiczno-psychoterapeutyczne pomagające swoim pacjentom poprawić jakość swojego życia.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów
  • Prowadzenie sesji diagnostycznych i testów m.in. CDI-2, CISS
  • Prowadzenie konsultacji psychologicznych
  • Prowadzenie terapii indywidualnej oraz grupowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra psychologii)
  • Roczny staż pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie
  • Minimalne Doświadczenie: Roczny staż pracy z dziećmi i młodzieżą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
  • Kawa / herbata
  •  Wynagrodzenie: 70-80zł do negocjacji