Neurolog dziecięcy

Przedsiębiorstwo Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mental Punkt sp. z o.o.

Diamentowa 3, Piekary Śląskie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat/praca na godziny
Typ zatrudnienia
B2B/Umowa Zlecenie
PRYWATNA PLACÓWKA MENTAL PUNKT Z SIEDZIBĄ W PIEKARACH ŚLĄSKICH, POSZUKUJE DO WSPÓŁPRACY LEKARZA NEUROLOGA DZIECIĘCEGO.

 Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie pacjentów zgodnie z etyką zawodu
  • Obsługa systemu Znany Lekarz
  • Wykonywanie innych czynności potrzebnych do kompleksowej obsługi pacjenta

 Wymagania:
  • Ukończona specjalizacja z zakresu neurologii dziecięcej
  • Ukończone studia wyższe na kierunku lekarskim
  • Gotowość do pracy w systemie hybrydowym (możliwość konsultacji zdalnie oraz stacjonarnie w gabinecie)

 Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 70% procent od wizyty pacjenta
  • pełny grafik pacjentów
  • współpracę z psychiatrą dziecięcym, psychoterapeutami oraz psychologami
  • własne gabinety lekarskie
  • darmowy parking
  • miła atmosfera w zespole
  • elastyczne godziny pracy
  • mieszkanie z aneksem kuchennym do dyspozycji
  • kompleksową koordynację rejestracji pacjenta oraz obiegu dokumentów