Neurolog

Profizjoclinic - POZBĄDŹ SIĘ BÓLU

Szybowcowa 31/204 Gądów Mały, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt lekarski
Profizjoclinic, nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w kompleksowej fizjoterapii, ortopedii i terapii manualnej, poszukuje do swojego zespołu doświadczonego i zaangażowanego neurologa.
Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Stawka od 60% do 80% ceny konsultacji.
  • Elastyczne godziny pracy: Dopasowanie grafiku do preferencji specjalisty.
  • Nowoczesne zaplecze diagnostyczne: Dostęp do zaawansowanego sprzętu, w tym USG i laseroterapii LightForce.
  • Wsparcie techniczne i administracyjne: Profesjonalna obsługa recepcji oraz wsparcie techniczne ułatwiające codzienną pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego: Dostęp do szkoleń oraz współpraca z interdyscyplinarnym zespołem specjalistów.
  • Świetna lokalizacja: Klinika znajduje się przy ul. Szybowcowej 31, w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Tęcza, z parkingiem.

Zakres obowiązków:
  • Diagnozowanie i leczenie schorzeń neurologicznych.
  • Prowadzenie konsultacji specjalistycznych i diagnostyki pacjentów.
  • Współpraca z zespołem fizjoterapeutów i ortopedów w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami.
Wymagania:
  • Ukończona specjalizacja w dziedzinie neurologii lub w trakcie specjalizacji.
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza.
  • Zaangażowanie w pracę i chęć ciągłego doskonalenia zawodowego.
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Innowacyjne podejście: Korzystamy z nowoczesnych metod leczenia, takich jak terapia laserowa LightForce, która przyspiesza procesy regeneracyjne i łagodzi ból.
  • Holistyczne podejście do pacjenta: Zapewniamy wsparcie ortopedyczne oraz fizjoterapeutyczne, co pozwala na kompleksowe leczenie wielu dolegliwości.
  • Empatia i profesjonalizm: Dbamy o komfort psychiczny i fizyczny naszych pacjentów, oferując im najwyższej jakości opiekę zdrowotną.

Jeśli jesteś zainteresowany, zainteresowana dołączeniem do naszego zespołu, zapraszamy.