Fizjoterapeuta

NEUROPORT Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej i Senioralnej

Bojerowa 28, Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
200zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełen etat
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie
Ośrodek Rehabilitacji Neuroport na ul. Bojerowej w Poznaniu (Kiekrz) poszukuje osoby na stanowisko fizjoterapeuty.
Prowadzimy rehabilitację w trybie stacjonarnym i ambulatoryjnym w nowoczesnym i jedynym w tej części Polski ośrodku rehabilitacyjnym wykorzystującym Locomat i rehabilitacje robotyczną do poprawy sprawności pacjentów po chorobach neurologicznych i ortopedycznych.

Zespół Neuroportu to grupa młodych i niezwykle zaangażowanych w swoją prace ludzi, którzy lubią ludzi i siebie nawzajem.
Poszukujemy osób, które wspomogą nasz zespół praca w godzinach popołudniowych, wykonując zaplanowane zabiegi fizjoterapeutyczne.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.
Stań się jego częścią!

Zakres zadań:
  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych u pacjentów neurologicznych i ortopedycznych
  • ocena funkcjonalna pacjentów
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:
  • tytuł magistra fizjoterapii
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu
  • profesjonalne podejście do pacjentów
  • gotowość pracy na dwie zmiany

Oferujemy:
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia umożliwiające zwiększenie umiejętności zawodowych
  • ciekawą i różnorodną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • dofinansowanie do posiłków dla pracowników
  • miłą atmosferę
  • ubezpieczenie

Czekamy na wasze zgłoszenia!
Ośrodek Rehabilitacji Neuroport w Poznaniu