Neurolog

Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

Leszno 12, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Pełen etat, pół etatu, 1⁄4 etatu
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Działalność gospodarcza
Jesteśmy renomowaną placówką medyczną specjalizującą się w opiece psychologicznej i zdrowiu psychicznym - PZP. W związku z rozwojem naszej placówki poszukujemy lekarzy z specjalizacją z zakresu neurologii lub w trakcie specjalizacji.

Zakres obowiązków:
  • Diagnozowanie i leczenie pacjentów
  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołowego podejścia do opieki zdrowotnej

Wymagania:
  • Wykształcenie medyczne oraz specjalizacja z zakresu neurologii lub w trakcie specjalizacji
  • Licencja do wykonywania zawodu lekarza
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami

Oferujemy:
  • Pełen grafik pacjentów, co przyczyni się do efektywności pracy.
  • Elastyczne godziny pracy, które można dostosować do własnego planu, co pozwoli na wygodne zarządzanie czasem pomiędzy pracą a życiem prywatnym.
  • Bogatą bazę pacjentów i możliwość rozwoju własnej praktyki, co daje możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwijania się zawodowo.
  • Wynagrodzenie: 60% przy usługach komercyjnych.