Pulmonolog

Centrum Medyczne holsäMED

ul. Kotlarza 6, 40-139 Katowice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
Umowa B2B
holsäMED to wielospecjalistyczne centrum medyczne, w którym zespół doświadczonych lekarzy specjalistów zatroszczy się o Twoje zdrowie.
Oferujemy dostęp do kilkunastu poradni specjalistycznych dla dorosłych i dzieci, pracowni USG, laboratorium medycznego, sali rehabilitacyjnej oraz diagnostyki obrazowej (USG, RTG, mammografia, densytometria).
W funkcjonalnych i nowocześnie wyposażonych wnętrzach stworzyliśmy miejsce przyjazne pacjentowi. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w holsäMED przebiegała sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Zawsze uśmiechnięty i doświadczony personel medyczny służy fachową wiedzą i pomaga rozwiać wątpliwości związane z przebiegiem wizyty.
Indywidualne podejście do każdego pacjenta, czas wizyty pozwalający na wyczerpujący wywiad i najwyższe standardy leczenia są naszą dewizą.

                                                                             PULMONOLOG

Centrum medyczne holsäMED w związku z rozwojem oraz realizacją kontraktu z NFZ pragnie powiększyć zespół Lekarzy specjalistów w obrębie swojej marki.
Realizujemy kontrakt z NFZ w obszarze pulmonologii, dlatego do naszego centrum medycznego poszukujemy Lekarza Pulmonologa ze specjalizacją.

Warunki zatrudnienia:

·        Lokalizacja placówki w centrum miasta;
·        Różnorodność poradni specjalistycznych w dużym centrum medycznym;
·        Kontrakt B2B – obejmuje min. 50% kwoty za wypracowany punkt;

Twój zakres obowiązków:

·        Udzielanie świadczeń medycznych zgodnie z charakterem stanowiska w ramach kontraktu z NFZ. Możliwość rozszerzenia współpracy o wizyty pacjentów komercyjnych;
·        Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z pacjentem, dbanie o wizerunek Placówki.

Podobne oferty pracy dla Pulmonolog, Katowice